Tuesday, July 25, 2017

Gdzie przechowywać swoją bieżnie, rower stacjonarny, orbitrek?

W tym poście mam powiedzieć, gdzie przechowywać maszynę i zrobię to za pomocą przykładu trenera krzyżowego. Postaram się wyjaśnić, dlaczego nie warto trzymać maszyny w miejscu takim jak zimny garaż, szopy, poza domem lub innych podobnych miejscach.
Po pierwsze, dlatego, że wyświetlacze LCD mogą zacząć działać powoli. Kiedy to nastąpi ludzie mogą myśleć, że problem jest z konsolą. Kiedy rzeczywistym problemem jest temperatura. Ciekły kryształ na wyświetlaczu nie reaguje wystarczająco szybko, aż do pewnej temperatury. Gdy jest za niska, wpływa to na wydajność i zaczniesz mieć te problemy.
Po drugie, w niskich temperaturach metalowe części maszyny będą w tej samej temperaturze, co otoczenie. Jeśli ta temperatura się powiedzie, powiedzmy, zero stopni lub minus pięć stopni i wejdź do garażu lub rzucić i zacznij ćwiczyć. Albo jeszcze gorzej włączasz nagrzewnicę i nagle nagrzewa pomieszczenie, a cała wilgoć, która jest w powietrzu, zacznie gromadzić krople wody na zimnych metalowych częściach urządzenia.
Podobnie jak w przypadku zimnego piwa piwa i można zobaczyć kondensację tworzącą się na szkle, to samo dzieje się z urządzeniem.Ta sama reakcja stanie się dla elektroniki.
Każda maszyna ma części elektroniczne, przełączniki elektroniczne. Wszystko to będzie wpływać na tę wilgoć, co spowoduje zwarcie i zaczniesz mieć problemy z pracą. To jest co najmniej co może się zdarzyć.
W przeciwnym razie w niektórych przypadkach może to spowodować katastroficzną awarię i spowodować awarię obwodu, a takie rzeczy nie są szczególnie tanie, aby zastąpić. Musisz więc na to uważać.
Jest łatwy sposób na zaokrąglenie. Chodzi mi o to, że doceniam to, że czasem trzeba go trzymać w szopie lub garażu, ponieważ jest to jedyna dostępna przestrzeń, a jeśli tak, to warto zainwestować w takie produkty, jak grzałka bieżni, którą ustawisz w pobliżu maszyny.
Doskonale współpracuje z bieżnią, rowerami, orbitrekiem i tak dalej. Nagrzewnica zapewni maszynie temperaturę, która jest wystarczająco wysoka, aby zatrzymać proces kondensacji na ramie i elektronice. Byłoby to jedynym sposobem na rozwiązanie problemu, niestety takie rzeczy, jak kładzenie kocu na maszynie, nie będą mieć innej różnicy, niż trzymać kurz.
Inne aspekty, jeśli wyobraźmy sobie, gdybyś zachował to w konserwatorium, w którym masz jasne słońce, konserwatyści są ogólnie na południe, tak że dostają dużo jasnego słońca, a bezpośrednie promienie słoneczne na maszynach mogą zacząć wpływać na Klej na klawiaturach membranowych.
Więc membrany mogą się oderwać, a przyciski mogą zacząć się nie powiodać. I można też zniknąć na plastiku i na niektórych guzików tutaj. Więc przed umieszczeniem maszyny w dowolnym miejscu należy również pomyśleć o bezpośrednim świetle słonecznym.
Więc nie chodzi o ciebie dużo, chodzi o maszynerię. Ale z punktu widzenia inżyniera miejmy nadzieję, że te aspekty dają Ci wgląd w to, gdzie umieścić maszynę w celu uniknięcia. http://www.partsfortreadmill.com/


No comments:

Post a Comment