Saturday, August 5, 2017

Silnik do bieżni eletrycznej: jaka różnica, jaki wybrać?

Niezależnie od tego, czy szukasz zakupu nowej bieżni czy poszukujesz aktualizacji istniejącej, wiedząc, jaki rodzaj silnika masz szukać, ma zasadnicze znaczenie dla sukcesu Twojego używania bieżni. Silnik jest głównym hubem i ma największą masę mechaniczną. Różnią się ich zdolnościami i możliwościami i nie są podobne. Przed zakupem bieżni należy wziąć pod uwagę kilka różnych zmiennych z silnikiem. Pozwoli to zapewnić odpowiedni kierunek bieżni, który najlepiej nadaje się do Twojego stylu życia i celów fitness.
Oprócz użytkownika, silnik pracuje najwięcej w bieżni. Konieczne jest, aby jakość była oceniana w celu długotrwałego użytkowania, szczególnie dla poważniejszych użytkowników bieżni. Silniki o niskiej jakości mogą się przegrzać i wymagają niepotrzebnych napraw. Najlepszym sposobem sprawdzenia, czy silnik jest dobrym silnikiem, jest sprawdzanie gwarancji producenta. Silnik o wysokiej jakości będzie dłuższy i będzie bezpieczniejszy. W niemal wszystkich naszych przeglądach bieżni pomagamy Ci dając moc silnika, a przy użyciu poniższych informacji można określić, czy najlepiej nadaje się on do tego, na co byś go wykorzystał.
Jeśli chodzi o nakrętki i śruby materii, silniki bieżni nie są całkowicie trudne do zrozumienia. Energia silnika bieżni mierzona jest w układzie napędowym (HP) i może być sortowana na trzy różne systemy oceny:
1. Szczytowa moc: generalnie najsłabsze. "Szczyt" oznacza moc szczytową, którą bieżni sięgną i nie więcej.
2. Obciążenie bieżni: między szczytem a ciągłym
3. Ciągła moc: Najwyższa ranga. Skojarzony numer będzie opisywał, jaka moc jest utrzymywana podczas treningu.
Podczas gdy wiele silników twierdzi, że mają identyczną moc, należy zauważyć, że każdy silnik nie jest zbudowany tak samo. Tańsze ceny oznaczają, że produkt składa się ze słabo wykonanych części. Nie należy kołysać się niskimi cenami. Bieżnia, która pierwotnie kosztowała 1000 USD lub więcej, prawdopodobnie będzie posiadał wytrzymały silnik. Mniejsze modele nie są prawdopodobnie wyposażone w niezawodny silnik.
Oceniaj, jaki rodzaj używania będzie używany głównie na bieżni. Stopień ćwiczeń należy wziąć pod uwagę, aby upewnić się, że silnik odzwierciedla Twój styl życia. Niektóre poziomy ćwiczeń wymagają konkretnych ilości mocy; Czy chodzi o chodzenie, jogging, bieganie, czy wszystkie trzy? Rozważ następujące:
W przypadku spacerowiczów wystarcza wystarczająca silnik o mocy 2,0 KM
Dla osób uprawiających jogging: minimalne obciążenie ciągłe wynoszące 2,5 KM
Dla biegaczy: 3,0 koni mechaniczne ciągłe lub wyższe
Należy również pamiętać, że jeśli jakikolwiek użytkownik bieżni waży ponad 200 funtów, HP powinien zostać zwiększony o 0,5 dla odpowiedniego wsparcia, bez względu na cele fitness. Oznacza to, że HP powinien wynosić co najmniej 2,5 HP dla spacerowiczów, 3,0 dla joggerów i 3,5 dla biegaczy. Takie środki ostrożności wydłużą żywotność silnika.
Jeśli chodzi o dźwięk, zauważ, że silniki z prądem stałym (lub zwane DC) powodują mniejszy hałas w porównaniu do silników, które wykorzystują prąd przemienny (znany również jako AC). Pamiętaj o tym podczas podejmowania decyzji, gdzie umieścić bieżnię, zwłaszcza jeśli oglądasz telewizję podczas spaceru lub biegu, lub jeśli bieżni znajdą się w dużym ruchu ulicznym w domu.


No comments:

Post a Comment