Saturday, August 26, 2017

Jak smarować bieżnie

Ważne jest, aby smarować talerz bieżni co sześć miesięcy lub średnio co 180 godzin użytkowania. W przeciwnym razie zużycie spowoduje tarcie między pasem a pokładem i spowoduje przeciążenie silnika. Oto kilka prostych sposobów zapobiegania temu problemowi.
  1. Odłącz bieżnie od zasilania, aby zapewnić bezpieczeństwo.
  2. Musisz mieć dostęp do pokładu i można to osiągnąć przez podniesienie pasa na bieżni za pomocą palców, albo możesz kogoś pomóc z tym.
  3. Rozprowadzić prostą linię smaru do bieżni, który może być wymieniony w instrukcji przy zakupie, z boku pokładu. Użyj wystarczająco, aby rozłożyć na około 16 cm pasu.
  4. Rozcieraj smar do bieżni trochę, ale nie zbyt mocno, ponieważ od tego wyschnie smar.
  5. Zrób to samo innej strony.
  6. Poloż pas na miejsce i włącz bieżnie ponownie.
  7. Niech maszyna będzie pracować przez około 5 minut w zwolnionym tempie, aby rozprowadzić smar. Chodzić na bieżni, aby rozprowadzić smar.
Uwaga: Podczas smarowania pasa bieżni upewnij się, że bieżnia znajduje się na powierzchni, którą można łatwo czyścić. Po smarowaniu bieżni oczyścić nadmiar smaru do smarowina bieżni z pasów i ramy.
Zalecamy wytarcie bieżni po każdym użyciu, aby utrzymać bieżnię w stanie czystym i suchym. Łagodny detergent może być użyty w celu usunięcia wszelkich zabrudzeń i soli z pasa, części malowanych i konsoli. http://www.partsfortreadmill.com/

No comments:

Post a Comment