Thursday, August 24, 2017

Rower stacjonarny: jak naprawić pedale?

Dzisiaj chcę opowiedzieć ci o tym jak utrzymywać rower stacjonarny, w szczególności dam ci wskazówkę w kwestii utrzymania pedali roweru.
Często pedały będą narażone na zużycie, więc jest to coś, co może być konieczne do sprawdzenia co 6-12 miesięcy, zależy to od tego, ile lat jest rowerowi.
Paski pedałów na przykład są najbardziej niezabezpieczone przed zużyciem i mogą się postzrępić, zwłaszcza w krawędzie, i na górze, są niedrogo, więc jeśli zaczyna się psuć to najlepiej, aby ją zmienić, zanim się zepsują całkiem.
Również podczas jazdy, sprawdź pedał, ponieważ pedały mają łożyska, które przechodzą przez środek i oczywiście, jeśli dużo używasz roweru, łożyska te mogą być narażone na zużycie.
To, co można zrobić, polega na stosowaniu oleju opryskiwacza, przyklej trochę środka poślizgowego między końcem pedału a ramieniem korby, po prostu daj mu parę obrotów, zrób to i napełnimy łożyskami i po prostu sprawdź, aby się ponownie obróciły.
To wszystko, co musisz zrobić, co pomoże Ci utrzymać pedał przez dość długi czas i uniknąć zużywania łożysk.
Jeśli masz resztki, po prostu je wyczyść. Sprawdź, czy nie ma korozji, ponieważ oczywiście jeśli jesteś spocony na rowerze, to złącze może się skorodować tak, że wilgotną szmatką lub ściereczką do siłowni daje czyste, a potem są dobre.
Dodatkowe informację: Jeżeli zepsuł się ci rower stacjonarny lub inny sprzęt fitness potrzebujesz rady jak go naprawić zapraszamy do przeczytania naszego blogu lub kontaktu bezpośrednio z nami przez email podany w naszym blogu. Jeżeli szukasz jakiś części zamiennych do sprzętu fitness zapraszamy do sprawdzenia oferty naszego sklepu internetowego http://www.partsfortreadmill.com
 

No comments:

Post a Comment