Thursday, July 26, 2018

Cotygodniowa konserwacja bieżni

Smarowanie taśm i czyszczenie w celu utrzymania bieżni elektrycznych
Konserwacja wykonywana co tydzień lub co dwa tygodnie
W przypadku błędów odwiedź naszego bloga, aby uzyskać informacje na temat naprawy bieżni lub skontaktuj się z centrum serwisowym
Konserwacja bieżni
Do smarowania bieżni używaj tylko 100% silikonowego sprayu na bieżnię i unikaj produktów z dodatkami i destylatami ropy naftowej.

Pojawi się ikona pokazana na rysunku 1, która poprowadzi Cię do smarowania platformy.
Po nasmarowaniu naciśnij przycisk zmniejszenia prędkości i zmniejsz nachylenie w tym samym czasie, gdy ikona zniknie z wyświetlacza.
Ikona pokazana na rysunku 2 pojawi się przez minutę po włączeniu bieżni, aby przypomnieć o comiesięcznych kontrolach i czyszczeniu talii.
Po wykonaniu konserwacji, przez naciśnięcie przycisku zmniejszania prędkości i zmniejszenia nachylenia razem ikona zniknie z wyświetlacza.
Uwaga: Należy postępować zgodnie ze wskazówkami i interwałami serwisowymi w instrukcji, ponieważ ikony są jedynie orientacyjne.
Aby zapewnić długą żywotność i maksymalną wydajność bieżni, musisz prowadzić rutynową konserwację. Oprócz tego, co podano w instrukcji, należy wykonać następujące kroki.
Przed kontynuowaniem upewnij się, że bieżnia jest wyłączona i odłączona od zasilania. Złożyć narzędzie w pozycji pionowej.
Co tydzień:
Usuń osady kurzu, brud lub ślady śladów potu wilgotną ściereczką. Nie używaj detergentów pod paskiem. Nie nalewaj wody ani nie pozostawiaj wilgoci pomiędzy krawędzią wyświetlacza a konsolą.


Co 20 godzin pracy lub co najmniej co dwa tygodnie:
Stopień nasmarowania platformy roboczej musi być tłusty w dotyku. Jeśli pokład jest suchy, przystąpić do smarowania zgodnie z wytycznymi instrukcji obsługi:
- Podnieś lewą krawędź paska
- Nasmarować dwoma tryskaczami przez pojemnik z olejem do natryskiwania bieżni
- nałóż smar na dolną część paska (patrz schemat), nie nakładaj go na czarną gumową powierzchnię bieżną!
- Po nasmarowaniu usunąć nadmiar silikonu, który mógłby się osadzić na boku paska lub na ramie
- Spróbuj spryskać smar do bieżni jak najbliżej środka pokładu.
- Uruchom maszynę i idź kilka minut z niską prędkością (3-4 km / h), aby równomiernie rozprowadzić smar na całej powierzchni pokładu

No comments:

Post a Comment