Thursday, May 11, 2017

Od 2012 roku firma zajmuję się on-line sprzedażą części zamiennych do urządzeń fitness.

Parts for Treadmill to marka Salesource Limited, międzynarodowej firmy z przedstawicielami biur sprzedaży i dystrybutorów w Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych, Brazylii, Niemczech, Włoszech, Hiszpanii, Polsce i Portugalii.

Od 2012 roku firma zajmuję się on-line sprzedażą części zamiennych do urządzeń fitness. 

Zwłaszcza specjalizujemy się w pasach do bieżni i częściach zamiennych do bieżni, rowerach treningowych, orbitrekach treningowych, bieżni, rowerach stacjonarnych, oraz trenażerach eliptycznych.  Mamy bardzo silne kontakty w przemyśle wytwórczym. Luca, dyrektor techniczny naszej firmy, ma ponad 10-letnie doświadczenie w tej branży. Znajdziesz tu niektóre z naszych artykułów technicznych (jak naprawić bieżnię, jak naprawić sprzęt fitness, ...) na naszym blogu
Nasza firma unika zakupu krótkoterminowych produktów o niskich cenach, które trwają krócej niż sezon. Utrzymywanie towarów wyskiej jakości i nowych produktów jest bardzo ważne, ponieważ niektóre produkty, takie jak pasy napędowe, pogarszają się w czasie, nawet jeśli nie są używane! Wolimy części wysokiej jakości, które pomogą Ci rozwiązać problemy i zaoszczędzić czas.

Opracowaliśmy najbardziej kompleksowy sklep w branży, który pomoże Ci szybko znaleźć części potrzebne do naprawienia sprzętu. Nie akceptujemy żadnych kompromisów: sprzedajemy tylko części zgodne ze standardami bezpieczeństwa i ochrony środowiska. Produkujemy pasy i bieżnie wykonane na zamówienie. Produkcja ta zajmuje około 2/3 dni w przypadku pasów i 10 dni na pokładach. Poszukujemy również specjalnych części, jeśli szukasz jakiejkolwiek części, która nie jest dostępna w naszym sklepie.

Posiadamy zarówno części komercyjne (sala gimnastyczna), jak i domowe (fitness domowy)

Posiadamy również inne przedmioty, które nie są wymienione na stronach internetowych.
 Oferujemy zniżki dla klientów stałych w zależności od ilości i typu towaru. Jesteśmy również bardzo silni w naprawach elektronicznych (zwłaszcza marek Technogym i Life Fitness).
Większość sprzedawanych produktów znajduje się w magazynie w jednym z dwóch magazynów firmy w Europie i USA i jest dostarczana następnego dnia. Niektóre części nie są przechowywane w magazynie, z powodu małego obrotu. Są przechowywane u naszych niezawodnych dostawców, które zazwyczaj wysyłają je w ciągu 7-10 dni. Pozycje te są wyraźnie oznaczone jako pozycje w magazynie LOW STOCK. Porównaj nasze ceny. Jeśli znajdziesz niższą cenę za ten sam przedmiot, skontaktuj się z nami, a my dopasujemy ich cenę.

No comments:

Post a Comment